Sorry, no posts matched your criteria.

trending

Ju keni mijëra gjëndra dhjamore në lëkurë. Këto gjëndra janë përgjegjëse për prodhimin e sebumit, ose vajit, i cili ndihmon në mbrojtjen dhe hidratimin

Janë bërë më shumë se një muaj që kur u raportua për ndarjen e Dua Lipës me Anwar Hadid. Çifti i kanë dhënë fund lidhjes

Këngëtari dhe moderatori Robert Berisha ka qenë së fundmi i ftuar në “Why Not”, ku edhe ka folur për jetën e tij personale si dhe profesionale. Jo vetëm kaq por ai u ndal edhe te ndarja nga jeta e nënës

Çdo vit, Dita e Femrave respektohet për të festuar shpirtin e tyre.Dita Ndërkombëtare e Femrave është festuar prej vitesh tani, dhe ndërsa shumë njerëz

Aktori i njohur i humorit Albano Bogdo kujdeset që t’i bëjë të gjithë të qeshin me rolet e tij të ndryshme. Megjithatë, planifikimi i

Noizy, reperi i famshëm, ka qenë kryefjala e mediave rozë për shkak të sherreve që ka pasur kohët e fundit. Ai lançoi këngën e tij

Lidhu Gruaja Global .. futu në Lobi

NGJARJE TË ARDHSHME

April

May 2022

June
MO
TU
WE
TH
FR
SA
SU
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
Events for May

1st

No Events
Events for May

2nd

No Events
Events for May

3rd

No Events
Events for May

4th

No Events
Events for May

5th

No Events
Events for May

6th

No Events
Events for May

7th

No Events
Events for May

8th

No Events
Events for May

9th

No Events
Events for May

10th

No Events
Events for May

11th

No Events
Events for May

12th

No Events
Events for May

13th

No Events
Events for May

14th

No Events
Events for May

15th

No Events
Events for May

16th

No Events
Events for May

17th

No Events
Events for May

18th

No Events
Events for May

19th

No Events
Events for May

20th

No Events
Events for May

21st

No Events
Events for May

22nd

No Events
Events for May

23rd

No Events
Events for May

24th

No Events
Events for May

25th

No Events
Events for May

26th

No Events
Events for May

27th

No Events
Events for May

28th

No Events
Events for May

29th

No Events
Events for May

30th

No Events
Events for May

31st

No Events

NGJARJET E FITUAR

Global Woman Club, komuniteti në rritje më i shpejtë i rrjeteve globale për gratë në biznes, po mban të pestën vjetore Global Summit Summit 2021 në London UK. Bashkohuni me ne në 5 dhe 8 Mars, për një ngjarje unike, me një varg folësish të shquar që ndezin një shteg të

Nëse jeni pronar biznesi, autor, trajner, mentor, konsulent, trainer, praktikues, kontabilist, pronar i dyqaneve me pakicë, projektuesi grafik, ose thjesht keni një ide për të filluar sipërmarrjen tuaj të biznesit, ose mbase doni të merrni njohuritë tuaja dhe ta ndani atë me botën - atëherë ky program trajnimi online është

Zbuloni Klubin Global të Grave

Zgjidhni qytetin tuaj dhe gjeni lajme lokale, postime në blog, ngjarje dhe punë

Holandë

SHBA

Britani e Madhe

Rumani

Qipro

Gjermani

Suedi

Shqipëri

Portugali

Spanjë

Belgjikë

Norvegji

Francë

Austri

Singapore